Ahşap Görünümlü Baffle Asma Tavan - Trio Asma Tavan Sistemleri
Baffle Asma Tavan (Vektörel Tavanlar) kullanımının faydaları, kolaylığı ve uygulanma rehberi. Trio Tavan Sistemleri; 50 yıllık tecrübesi ile…

Trio Tavan Sistemleri olarak farklı ölçü ve özelliklerde üretim kapasitemiz ile müşterilerimizin ilgi ve odaklarına en uygun kalitede ürünlerimizi en hızlı ve etkin biçimde sunarak müşteri memnuniyetini en ön plana çıkarmayı amaçlıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun ürünleri karşılaştırmak ve belirlemek için kataloğumuza göz atabilir ve bizimle ister telefon numaralarımız ister iletişim formumuz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Asma tavanınızın alüminyum olarak üretilen tüm parçaları, gerekli kablolama veya sıhhi tesisat modifikasyonlarını yapmak için ızgaranın üstündeki alana erişim sağlamak için kolayca çıkarılabilir şekilde dizayn edilebilir. Binanız için planladığınız her yenileme durumunda, ızgaranın hemen hemen tüm parçaları sökülebilir ve başka bir yere yeniden monte edilebilir. Bu sade şıklığın size sağlayacağı kolaylık ile yeniliklere daha açık olabilirsiniz.

Modern yapısı ve mimari uygunluğu ile hem şahsi konut hem de ticari işletmeler için uygundurlar. Ahşap görünümlü baffle asma tavan seçimi; etkili bina tasarımı, estetik, akustik, çevresel faktörler ve binanın altyapısıyla entegrasyon gibi birden çok hedefin dengelenmesini gerektirir; inşaatın maliyeti ve uzun vadeli işletme maliyetleri söz konusudur. Dolayısıyla asma tavanınıza bu yönde bir karar verirken çok farklı etmenleri göz önünde bulundurmalısınız. u aşamada kafanızda oluşabilecek her türlü soru işareti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.