Hakkımızda - Trio Asma Tavan Sistemleri İstanbul

FAALİYET ALANLARIMIZ

Üçler Alüminyum iş alanları önemli ölçüde genişler. Firma artık; Metal Asma Tavan, Karolam Asma Tavan, Trio Butik Paneller, Stripe Metal Asma Tavan , Asma Tavan Aydınlatma grubu başta olmak üzere profil ve özel imalatları geniş bir ürün yelpazesi ile yaygın bir alanda faaliyet gösterir. Gelişimindeki en önemli aşamalardan biri de kurumsallaşma çabasıdır.

BİZ KİMİZ?

1973 yılında temelleri atılan Üçler Alüminyum firmamız, alüminyum döküm, çesitli metal işleme ve statik toz boya faaliyetlerinden sonra 2003 yılında kurduğu TRIO Tavan Sistemleri markası ile metal asma tavan sistemleri üretimine başlamıştır.

Bünyesinde standart metal asma tavan , petek tavan , baffle tavan , expanded mesh tavan , özel çözüm tavanlar üreten firmamız. 2018 yılında metal tavanlara entegre Led Aydınlatma üretimine başlamıştır.

Ar-Ge’ye önem veren firmamız çıkarttığı Exclusive Serisi ile Beşgen Clip-in paneller , Round Paneller ve Piramit Paneller ile innovasyon ve mimariye her zaman önem vermektedir.

Ürettiği ürünlerin % 25’ini Kuzey ve Orta Afrika , Ortadoğu , Türki Cumhuriyetler ile beraber Doğu Avrupa'ya ihraç etmektedir.

Yeni Binyıla Yeni Vizyon

Hızlı ve yenilikçi büyüme ile ülkesinin gelişimine katkıda bulunmak tek ve nihai hedefidir.

İnovasyon

Marka, patent, teknoloji, tasarım, bilişim ağı, fikri ve sınai mülkiyet alanlarında kalıcı üstünlükler yaratmak

Aktif Katılımcılık

Karar süreçlerinde katılım ve ortak aklı teşvik eden bir yönetim yaklaşımı oluşturmak

Stratejik Yaklaşım

Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamak