Asma Tavan Akustik Çözümleri - Trio Asma Tavan Sistemleri

Özellikle son zamanlarda pandemiyle geçen yıllarda çalışma ve yaşam standartlarımızda değişiklikler oldu. Kapalı alanlarda geçirilen sürelerde artışlar oldu ve bu yeni düzende kapalı alanlarda geçirdiğimiz süreleri yoğun bir şekilde yaşamaya başladık ve bunun sonucunda da daha gürültülü bir ortam deneyimi ile karşı karşıya kalabileceğinizi düşünüyoruz. Peki bu süreçte tavanınızın kapalı alanlardaki akustiği yumuşatma ve iyileştirmede rol oynayabileceğini biliyor muydunuz?

Seçtiğimiz asma tavan modeline göre, akustik çözümler üretebileceğinizi unutmayın. Gelişen bu yüksek teknoloji asma tavan sistemleri gürültülü sesleri emer ve mekandaki akustiği iyileştirir. Ayrıca renkler, özelleştirilmiş baskılar ve hatta farklı dokular açısından bir dizi tasarım seçeneğiyle oldukça havalı görünürler. Mekânınız için asma tavan akustik çözümleri ele alırken hem görsel hem işitsel anlamda değer katabilirsiniz.

Uzun yıllardır sektörde bulunmanın getirdiği deneyimle ve referanslarımızla rahatlıkla söyleyebiliriz ki çok farklı binalar için akustik çözümler asma tavanlar ile mümkündür.

Binanız için akustik tavan hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin.

Ayrıca önceki referanslarımıza göz atabilir veya size uygun olabilecek ürünlerimizle ilgili fikir edinebilirsiniz.