Asma Tavan Modelleri - Trio Asma Tavan Sistemleri

Asma Tavan Modelleri

Asma tavan modelleri çok yönlü olabilir. Sadece tavan plakaları ya da sırt pulları olarak kullanılabilirler, aynı zamanda dekoratif sanat olarak da kullanılabilirler. Bunu yapmak, hem mekanın estetik çekiciliğini artırabilir hem de dayanıklılık ve işlev sağlar. Peki bir odayı değiştirmek için asma tavan modelleri ne şekilde kullanılır? Metal tavan kaplama sanatını nasıl oluşturabileceğinize bir göz atın;

asma tavan modelleri

Yaratıcı Sanat Çizimi

Bir resim bulup yerine bir odaya yerleştirmek yerine, bir dizi metal tavan döşemesi resim olarak asmayı düşünün. Bu parçalar eşsizdir ve çoğunlukla rustik ve klasik görünüme sahip olabilirler. Yüzlerce seçenek mevcutken odanızın ilhamını verebilecek metal tavan plakaları bulmanız gerekir. Metal tavan plakaları herhangi bir yere asılabilir, böylece evinizdeki herhangi bir odaya sığdırabilirsiniz. Mutfak, banyo, oturma odası ve çamaşır odası, sadece bir dizi metal tavan plakası asarak çarpıcı bir yenileme alabilir. Tek tek döşemeleri kullanabilirsiniz veya karıştırıp eşleştirerek bir kolaj oluşturabilirsiniz. Gerçekten benzersiz bir görünüm ve his için farklı renkler, desenler, bitişler ve dokuları keserek ve düzenleyerek geometrik desenler oluşturabilirsiniz!

Kapılar ve Dolaplar ile Uyum

Kapılarınızın veya dolaplarınızın odanız ile ahenkli olması gerekiyorsa, asma tavan modelleri kullanmayı düşünün. Evinizdeki mutfak, dolap, banyo veya başka bir kapının ambiyansına en uygun tasarımı seçebilir ve daha sonra kullanılacak odanın mevcut renk düzenine mükemmel şekilde uyum sağlamak için asma tavan modellerinizi boyayabilirsiniz. Metal tavan plakalarını bir araç olarak kullanmak, odanın görünümünü anında değiştirebilir; bu şekilde sıkıcı ahşap bir kapıyı da odanızın cazip bir parçası ve odak noktası haline getirebilirsiniz. Peki bu çalışmaların en iyi kısmı nedir? Metal tavan plakaları son derece dayanıklıdır. Kullanılan dayanıklı malzemeler sayesinde zamanla oluşabilecek yıpranmalara, tipik boya aşınmalarına çok uzun süreler dayanacaklar, yani bu da onarımlar için harcayacağınız miktarın minimum olacağı anlamına geliyor. Odanızın genel renk şemasını değiştirmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey metal tavan plakalarını kaldırıp uyacak şekilde yeniden boyamak ve aklınızdaki düzene göre yerleştirmektir. Asma tavan modelleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.