Asma Tavan Tin Panel Modelleri - Trio Asma Tavan Sistemleri

Asma tavan tin panel modelleri tarihi yapılarda zaman geçirmenin veya bir otelde arkadaşlarla birlikte olmanın keyfini çıkarmanın anılarını ortaya çıkartır. Asma tavan tin panel modelleri için karar verirken seçenekleriniz çok fazladır. Kare kutular halinde gömme modeller, özellik duvarları ve ters tavanlar ile dramatik görüntüler için kullanılan modeller hem renk hem kesimler ile farklı iç mimari özellikler ile çalışabilirsiniz.

Geniş model ve renk yelpazesinin içinde yaratıcılığınızın kontrolü ele geçirmesine izin verin. Seçenekler içinden hem desenlere hem de kullanılacak renklere katalog ürünleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi CNC özel kesim modeller ile hayal gücünüzün sınırlarında gezebilirsiniz. Tüm bu süreçler için projenizi tamamlamanıza yardımcı olacak kenar kaplaması, çıkış kapakları ve taç pervazları gibi aksesuarlar bile var.

Tin Panelleri vurgu olarak kullanan bazı eğlenceli proje fikirleri:

  • Mobilya üzerine dekoratif kaplamalar (dolap kapıları, yan paneller, masalar vb.)
  • Tin başlıklar
  • Dış mekan gizlilik ekranları
  • Özellik duvarları

Asma Tavan Tin Panel ModelleriTin Panel sipariş vermek eğlenceli ve basit bir süreçtir.

Bir sonraki projeniz için tin panel nasıl sipariş edilir:

  1. Tavanı planlayın. Tasarladığınız alana bakarak başlayın. Bir asma tavan düşünüyorsanız, panellerin bölgeye sığacak şekilde kesildiğinde desenin simetrik görünmesini sağlamak için küçük desenler öneririz. Daha büyük desenler kullanan tavanlar için bordür panellerinin boyutunu düşünün. Bu aynı model kesildiğinde de çalışacak mı yoksa dolgu/bordür panelinin takılması mı gerekiyor?
  2. Deseni seçin. Düzeni tasarladıktan sonra sıra deseni seçmeye gelir. Detaylı fikir ve bilgi almak için bu aşamada çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  3. Rengi seçin. Yeni projenin en keyifli kısmı bu eğlenceli kısım. Aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla renk var. Detaylı fikir ve bilgi almak için bu aşamada çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her desen için her renk mevcuttur. Bunlar %100 sipariş üzerine yapılır, böylece tam olarak istediğinizi elde edebilirsiniz.
  4. Dekoratif pervazlara, açıkta kalan panel kenarları için kenar süslemesine veya renk uyumlu çıkış ve anahtar plakalarına ihtiyacınız olup olmadığını görmek için tasarımınızı kontrol edin. Unutmayın ki karar verme sürecinizde aklınıza takılan her türlü teknik konu için bizden destek alabilirsiniz.