Çok Tercih Edilen Tavan Panel Modelleri - Trio Asma Tavan Sistemleri

Tavan Panel Modelleri

Tavan Panel Modelleri özellikle alüminyum tavan karoları ile birçok desen ve renkte sunulur . Bu noktada alüminyum tavan panel için tercih yaparken göz önünde bulundurmanız gereken birçok seçenek vardır ve projeniz için bir tasarım seçmek zor olabilir. Binanızın kimliğini oluştururken destek almak isteyebilirsiniz.

Kullanılacak tavan panel modellerinde ne arayacağınızı bilerek, binanızdaki doğal güzelliği artıran bir tavan oluşturabileceksiniz.

En popüler tavan panel modelleri sizin için incelemeye çalıştık bu yazıyı okuyarak sizin için en uygun fikre ulaşabilirsiniz.

Zarafet

Gotik renkler veya desenler özellikle tin panel modellerimizle size uygun birçok tasarım, sade zarafeti somutlaştırır. Antik Olimpiyatçıların taçlarını yapmak için yaprakları kullanmalarının bir nedeni var. Bu metal tavan döşemelerindeki tasarımlar barok ve gotik bir tarz için çok uygun olabilir. Karar verirken binanızın bütününü ve iç mimariyi göz önüne almalısınız.

Tavan Panel ModelleriModernizm

Klasik zarafetin aksine  modern paneller ile daha modern bir görünümü benimseyebilirsiniz. Cesur tasarımlar, çizgiler ve basit unsurlar, tavanınız için “art deco” bir görünüm yaratır. Çağı yakalayan ve hatta geleceğe yatırımlık bir düzenleme için tercih edebilirsiniz.

Klasik Meydan

Bazen klasik bir tasarım ile sadeliğin üzerine hiçbir tasarım geçemez. Tekrar eden karelerden oluşan bir metal tavan döşemesi, hem şık hem sade hem de klasiktir! Binanızdaki başka detaylar ile birlikte uyumlu bir şekilde planlanırsa çok güven veren bir tasarımdır.

İnce Güzellik

Bazı panel modellerinin incelikli güzelliği, vintage tasarımla boğmadan herhangi bir alana zariflik ve rafine doku eklemenin canlandırıcı bir yoludur. Aradığınız şey şık ve insanları şaşırtan bir görüntü ise farklılık için tercih edebilirsiniz.

Yaratıcılık

Metal asma tavan panelleri tasarımında “kurallar” olmadığından, benzer desen öğelerini ve şekillerini paylaştığı sürece karoları karıştırmak ve eşleştirmek mümkündür. Tamamen zevkinize ve beklentilerinize göre bir iç mimari tasarımına karar verebilirsiniz. Unutmayın ki her zaman CNC Kesim Özel asma tavan modllerimiz ile hayalleriniz gerçekleştirebiliriz.

Sade ve Basit

Hangi tasarımı kullanacağınızdan emin değilsiniz, ancak metal tavan panelleri istediğinizi biliyor musunuz? Planınıza basit ama benzersiz bir görünüm katmak için bizimle direkt iletişime geçerek fikir alabilirsiniz.