Lineer Asma Tavan - Trio Tavan Sistemleri (Linear Asma Tavan)

Lineer Asma Tavan

Lineer Asma Tavan, yuvarlatılmış kenarlarından temiz, köşeli, çoklu genişlik ve derinlik seçeneklerine kadar çeşitli yenilikçi iç ve dış görsel efektler sağlar. Panellerimiz yüksek geri dönüşümlü alüminyum içeriği içerir; Tescilli üretim süreçlerimiz, düzlük ve dayanıklılık sağlar.

Lineer Asma Tavan konusunda en iyi kalitede malzeme ve oldukça gelişmiş teknikleri kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. Bu tarz asma tavanların tasarımlarının yanında aynı zamanda sağlamlıkları için çeşitli kalite parametrelerinde sıkı bir şekilde test edilir. Özellikle iç mekanın güzelliğini arttırmak için tavanlara monte edilmek üzere kullanılan bu sistemler farklı uzunluklarda, renklerde müşterilere sunulmaktadır.

Linear Asma Tavan Sistemleri farklı tip iç mimari uygulamalarında dekoratif ve akustik amaçlı kullanılabilir. Fonksiyonel ve şık özelliklerine ek olarak, montaj ve uygulama noktalarında çok farklı seçenekleri sunmaktadır. Bu özelliği ile birlikte müşteriye geniş bir seçme şansı vermesinin yanında farklı bütçelere uygun bir alternatiftir.

Tavan sistemleri sektöründe 50 yıllık tecrübemizle sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyarız. Lineer asma tavan veya tavan sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve projenizi detaylandırmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Tavan sisteminin belirlenmesi, montajı ve uygulanması tek tek profesyonel ve detaylı bir şekilde sürdürülmesi gereken süreçlerdir.

Modern bir tasarımın iç mekanınıza sağlayacağı değeri doğru bir şekilde uygulayabilmek için bu konudaki aklınıza takılan her türlü soru için bize danışabilirsiniz. Lineer Asma Tavan modern ve çağdaş bir görünüm ile birlikte size uzun yıllar dayanıklı bir yatırım ile dönecektir.

Linear Asma Tavan bir sarkıt asma tavan tipidir ve linear paneller tavanı örtü şeklinde örtmesiyle birlikte takılıp sökülmesi ve tavan arasına müdahale gerektiğinde kolaylık sağlamaktadır. Linear asma tavan uygulamaları uygulanan mekana hacim katmakla birlikte tasarımcılara farklılık kazandırmaktadır. Aynı zamanda geniş seçenek yelpazesi ile müşterilere farklı fiyat seçenekleri ile dönmektedir. Bütçenize uygun en iyi yatırımı yapabilmek için tercih edebileceğiniz bir seçenektir.

Trio Tavan Sistemleri güncel e-katalog sayfamıza göz atarak fikir alabilir ürünün somut çıktılarına bakabilirsiniz. Daha farklı ürün ve modeller hakkında detaylı bilgi için blogumuzu takipte kalın.

lineer asma tavan