Mutfak için Asma Tavan Fikirleri - Trio Asma Tavan Sistemleri

Mutfak için Asma Tavan Fikirleri

Mutfak için asma tavan fikirleri edinirken; tavan tasarımları, ısı tutma, havalandırma, mutfak tasarım yaşı ve evin genel stili ile uyum içinde mutfağın konforu ve görünümü önemlidir. Modern planlamacılar ve tasarımcılar, mutfak tavan tasarımlarında son zamanlarda çok sayıda seçenek ve fikir geliştirdiler. Mutfak için asma tavan fikirleri genel olarak yapım türüne, geometrik şekline, dokusuna, rengine ve malzemesine göre planlanırsa başarılı seçimimizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Mutfak Tavan Fikirleri:

Mutfak için Asma Tavan Fikirleri
Mutfak tavan fikirleri: genel olarak görsel anlamda mutfağı daha yüksek yapar ve ferah bir görünüm sağlar. Tavan kubbesi LED şeritleri veya LED ışıkları ile tavanı “kaldırır”. Gelişen teknolojiler ile birlikte istenirse rengini ruh halinize göre değiştirebilirsiniz.

Duvar lambaları veya mutfak tavanına yerleştirilen asma tavan aydınlatma sistemleri mutfaklarda sık kullanılan tasarımlardır..Ancak sıradan ışık avizeleri de asma tavan ile birlikte kullanıldıklarında görsel olarak tavanı yükseltirler.

Mutfak tavan tasarımları tavanınızdaki çatlakları, usulsüzlükleri ve diğer kusurları kapatmak için temel bir yöntem olarak değerlendirilebilir.

Mutfak için asma tavan fikirleri almak ve binanızın geneliyle uyumlu profesyonel bir tasarım sahibi olmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ve geniş üretim yelpazemiz ile size bu konuda yardımcı olabiliriz. Detaylı bilgi ve aklınıza takılan her türlü sorunun cevabı için Trio Tavan Sistemleri’ne başvurabilirsiniz.