Özel Ebatlı Clip-in Asma Tavan - Trio Asma Tavan Sistemleri

Özel Ebatlı Clip-in Asma Tavan kullanımının faydaları, kolaylığı ve uygulanma rehberi. Trio Tavan Sistemleri; 50 yıllık tecrübesi ile…

Clip-in Sistem Asma Tavan

Taşıyıcı profil tamamiyle fabrikamızda roll form adı verilen ve dakikada 30mt taşıyıcı çekebilen bir makine yardımıyla üretiliyor. Maliyetlerin düşük, üretimin de hızlı olmasını sağlıyor.

Clip-in sistemlerdeki temel özellik omega gizli taşıyıcılar sayesinde oturmalı ve sarkmalı sistemlerdeki karolaj görüntüsünün aksine zarif bir derz çizgisi oluşturmasıdır, böylece asma tavanda olabildiğince düzgün ve sade bir yüzey elde edebilmekte ve perfore seçenekleriyle derinlik sağlanmaktadır.

Standart Ölçüler

300 x 300 mm

600 x 600 mm

Trio Tavan Sistemleri olarak farklı ölçü ve özelliklerde üretim kapasitemiz ile müşterilerimizin ilgi ve odaklarına en uygun kalitede ürünlerimizi en hızlı ve etkin biçimde sunarak müşteri memnuniyetini en ön plana çıkarmayı amaçlıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun ürünleri karşılaştırmak ve belirlemek için kataloğumuza göz atabilir ve bizimle ister telefon numaralarımız ister iletişim formumuz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.