Petek Asma Tavan 2022 Modelleri - Trio Asma Tavan Sistemleri

Petek asma tavan 2019 modelleri ve seçenek bilgileri için detaylı bilgiyi 2019 asma tavan katalog listemizde bulabilirsiniz. Taşıyıcı sistem, kullanılan hammadde, ebat, boyut, hücre aralıkları, renk seçenekleri, alt taban uygulamaları, yükseklik ve genel teslim şekli olarak projenize özel asma tavan uygulamanızı sağlayabilirsiniz.

Petek asma tavan 2022 modelleri ve seçenek bilgileri için detaylı bilgiyi 2022 asma tavan katalog listemizde bulabilirsiniz. Taşıyıcı sistem, kullanılan hammadde, ebat, boyut, hücre aralıkları, renk seçenekleri, alt taban uygulamaları, yükseklik ve genel teslim şekli olarak projenize özel asma tavan uygulamanızı sağlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yılların popüler ürünlerinden olan petek asma tavan tasarımı ile uygulandığı mekana derinlik ve sonsuzluk hissi katar. Standart asma tavanların tasarımlarından farklı olarak mekanın hareketli ve modern bir dizayna sahip olmasını sağlar. Farklı tiplerde aydınlatma armatürleri kullanarak tasarımınızı kuvvetlendirmeye uygundur. Hücre boşluklarından tavan arkasında kalan tesisata kolayca müdahale edebilir, olası bir yangında dumanın hızlı bir şekilde tavan arkasına geçmesi sağlanır. Bu özellikleri ile ön plana çıkan modelimiz özellikle spor salonu veya otel için asma tavan projelerinde tercih ediliyor.

 

Açık hücreli petek asma tavan modellerimizin referanslarına göz atarak projenizi eski referansları göz önüne alarak değerlendirebilirsiniz. Alışveriş merkezinden, havalimanına, residence’lardan cafe ve restoranlara kadar geniş görsel referans listemiz bulunmaktadır. Projenizde benzer bir çalışma uygulamayı isterseniz referans listemizdeki uygulamarın detayları ile ilgili çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Petek Asma Tavan teknik şartname dosyasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Teknik şartname ve ürün detaylarının belirlenmesi süreçlerinde deneyimli ekibimiz size yardımcı olacaktır. Vizyonumuz bünyesinde yer alanlar için artan oranda katma değer yaratmaktır ve tüm faaliyetlerimizde uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleriyle yürütmekteyiz. Çok uzun yıllar önce başlayan yolculuğumuza, gelişerek ve verimlilik odaklı büyüme stratejisiyle devam etmekteyiz.

 

Petek Tavanlı Projelerimiz