Petek Asma Tavan - Trio Asma Tavan Sistemleri | İmalat ve Uygulama

Petek Asma Tavan

Petek asma tavan,  kendinden taşıyıcı sisteme entegre bir asma tavan modelidir.  Petek asma tavanlar 60×60 cm ve 60×120 cm ebatlarına sahiptir.  Alt tabanı 15 mm, yüksekliği ise 40 mm‘dir.

Petek asma tavanlar asma tavan anlayışına farklı bir boyut katmaktadır. 3 boyutlu olmasından dolayı uygulanan mekana derinlik ve estetik vererek daha şık bir görünüm sağlar.

Sistemin Özellikleri

Alüminyum panelden özel büküm ile üretilen petek asma tavan panelleri, T-15 taşıyıcı sistem içine oturmalı olarak yerleştirilmesi ile üretilir. Bu tavan modeli kesintisiz petek görüntüsü sağlarken, modüler yapısı ile tesisata ulaşmak gerektiğinde kolaylık sağlar.

50×50 mm, 60×60 mm, 75×75 mm, 85×85 mm, 100×100 mm, 120×120 mm, 150×150 mm, 200×200 mm hücre aralıklı tavan çeşitleri bulunmaktadır.

Nerede Kullanılır?

Tavanın arka tarafı göründüğü gibi perspektiften bakıldığında aydınlatma içinde gizli ve estetik bir çözüm sağlıyor. Modüler yapısı sayesinde alışveriş merkezlerinde, plazalarda, ofislerde, hastanelerde ve havalimanlarında kullanılabilir; bu alanlarda şıklığıyla kesintisiz bir petek görünüm yakalanmasına yardımcı olur. Yangınlara karşı dayanıklıdır ve ve kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir.

Ürün Fotoğrafları

Çeşitli projelerde kullanılan ve tarafımızca imalatı yapılan petek tavanlar uygulandığı mekanlara üç boyutlu bir görünüm sağlayarak estetik açıdan göze hitap etmektir.

Petek Tavan Teknik Detaylar

Ürün bilgileri ve teknik detaylar için petek asma tavan sayfasını ziyaret edebilir; veya aşağıdaki fotoğrafı inceleyebilirsiniz.

petek tavan detay - 2detay - 1