Taş Yünü Karalom Asma Tavan - Üçler Triomat Asma Tavan Sistemleri

Armstrong zemin kaplama ve asma tavan üretimi ve pazarlamasında dünyanın önde gelen şirketlerindendir.2003 yılı satış hacmi 3 milyar doları geçmiştir ve bunun 860 milyon doları akustik asma tavan satışlarını kapsamaktadır.Dünya üzerinde 15200 dolayında çalışanı bulunan Armstrong, tüm dünyaya yayılmış fabrikaları ile taşyünü pazarına yön vermektedir…

Karolam plakalar; Ön yüzeyi vinil arka yüzeyi alüminyum folyo kaplı modüler alçı asma tavan plakaları,estetik ses yalıtımı, yüksek nem dayanımı ve rahat döşemenin yanı sıra kolay temizlenebilir yapısı sayesinde hijyen beklentilerini de karşılayabilen asmatavan modelidir. Hijyen ve Nem Dayanımı: Karolam plakaların bir yüzeyindeki vinil kaplama, temizlik ve bakım kolaylığı sağlarken, arka yüzeyindeki alüminyum folyo kaplama plakaların nem dayanımını arttırmaktadır.

Karolam Asma Tavan

Karolam plakalar; Ön yüzeyi vinil arka yüzeyi alüminyum folyo kaplı modüler alçı asma tavan plakaları,estetik ses yalıtımı, yüksek nem dayanımı ve rahat döşemenin yanı sıra kolay temizlenebilir yapısı sayesinde hijyen beklentilerini de karşılayabilen asmatavan modelidir.
Hijyen ve Nem Dayanımı: Karolam plakaların bir yüzeyindeki vinil kaplama, temizlik ve bakım kolaylığı sağlarken, arka yüzeyindeki alüminyum folyo kaplama plakaların nem dayanımını arttırmaktadır.
Bunun yanı sıra, ön ve arka yüzey kaplamaları da bakterileri ve diğer zararlı etkenleri alçı plakalardan uzak tutmaktadır. Kullanılabilirlik: Karolam asma tavan plakaları, T-24 taşıyıcılı sistemlere oturtularak kolayca monte edilir.
Modüler olma özelliği sayesinde ihtiyaç halinde tavan üstü tesisata rahatça ulaşma imkanı sunmaktadır.
Kullanım alanları: Hastaneler,labaratuarlar ve mutfaklar gibi hijyen gerektiren mekanlar için tercih edilmesinde etkili olmaktadır.

Ürün Görselleri

Taşyünü Asma Tavan

Armstrong zemin kaplama ve asma tavan üretimi ve pazarlamasında dünyanın önde gelen şirketlerindendir.2003 yılı satış hacmi 3 milyar doları geçmiştir ve bunun 860 milyon doları akustik asma tavan satışlarını kapsamaktadır.Dünya üzerinde 15200 dolayında çalışanı bulunan Armstrong, tüm dünyaya yayılmış fabrikaları ile taşyünü pazarına yön vermektedir.

Armstrong akustik asma tavan plakaları, tasarımlarının çağdaş mimariye uyum sağlaması ve fonksiyonellikleri ile beğeni toplamaktadır. Yenilikçi ve geniş ürün yelpazesi ile farklı olmayı başaran firma, aynı zamanda pazara özel ürünler de geliştirmektedir. Taşıyıcı sistem ürünleri de mevcuttur ve bu sayede projelere tam çözüm imkanı sunmaktadır.

Ürün Görselleri