Genişletilmiş Metal Asma Tavan Özellikleri - Trio Asma Tavan Sistemleri

Genişletilmiş Metal Asma Tavan Özellikleri

Genişletilmiş metal asma tavanlar bir başka deyişle Mesh Asma Tavan, açık yüzey ve transparan görüntü özellikleri ile aydınlatma ve hava sirkülasyonu açısından mekana değer katan bir yapıdadır. Dolayısıyla tercih edildiği alanlarda fiyat performans ürünü olarak görülebilir.

Yarı geçirgen bir yüzeye sahiptir dolayısıyla elektrik ve mekanik tesisat elemanlarına bir örtü vazifesi görmektedir. Uzun ömürlü planlanan projeler için tercih sebebidir, ileride karşılaşabilecek problemler için kolay düzenleme olanakları sağlar.

Metalin istenildiği gibi eğilip bükülebilen yapısı sayesinde tasarımcıların elini kuvvetlendirir. Sadece asma tavan elemanı olarak değil, cephe tasarımlarının da önemli bir unsurudur. İç mimar ve mimarların projelerinde rahat bir şekilde kullanabileceği üründür.

Hook-on Kancalı Sistem ve T Sistemler ile entegredir. Hammadde olarak Alüminyum / Dkp Sac / Galvaniz Sac / Paslanmez Çelik kullanılır. Ebatları projelerinize uygun olarak en-boy oranları ile üretilebilir. Detaylı bilgi için proje ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Renk seçenekleri olarak RAL Seçenekeleri Ve Vernikli Toz Boya kullanılabilir.

Kaynak Tipleri:

Genişletilmiş Asma Tavan Özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgi ve referans bilgilerimiz için bizimle çekinmeden iletişime geçin.

Teknik Şartnameler

Tip-6 Çıtalı Mesh teknik şartname dosyasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Duvar Mesh teknik şartname dosyasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer ürünlerimiz hakkında da bilgili alabilirsiniz özellikle Türkiye’de ilk üreticisi olduğumuz Tin Panel ürünümüz de ilginizi çekebilir.

Yorumlar